Звичайно, веб-розробка, також відома сучасному віртуальному суспільству як веб-дизайн – справа для підготовлених спеціалістів. В якійсь мірі це навіть не наука (хоча наукового в ній є немало), а комбінація науки, мистецтва и вміння користуватись програмним інструментом нового покоління.
Зрозуміло, що розібратись в цій справі не так легко, тип паче без допомоги наставника з деяким досвідом в області веб-дизайну.
Однак професіоналізм – не лише комплекс теоретичних знань, досвіду и розуміння основ віртуального бізнесу. Він починається з бажання, приходу до того факту, що саме ця сфера майбутньому майстру буде цікава.
Тому за наявністю істинного бажання, непідробного інтересу до веб-розробки, розібратись в її основах може и непрофесіонал. Як?
Тут треба починати з явного: готуватися вебмайстер повинен як мінімум декілька місяців. Експерти сучасного віртуального ринку наполягають, що даний період (виключно теоретичної підготовки) має сягати 4-6 місяців.
Далі вебмайстер – не просто фахівець, що розбирається в особливостях розробки дизайнерських проектів сайтів. Це майстер, який повинен, що називається тримати руку на пульсі.
Іншими словами, не бути в курсі нових експериментів в сфері веб-дизайну такий учасник ринку дозволити собі не може. Відповідно, вивчати свіжі новини веб-розробки – одна з його основних задач. До речі, починати дослідження питань, що стосуються його сфери й відкриттів області він може ще на етапі освоєння азів свого діла.
Де шукати інформацію? Варіантів декілька. Найбільш ефективний шлях – через той же віртуальний ВУЗ або онлайн курси для новачків в веб-дизайні. Не обов’язково за них треба буде платити. Хоча не варто забувати: інформація, навіть якщо йдеться про упорядкування вже накопичених знань та навичок, дещо коштує. Скільки за неї готовий заплатити учень – питання індивідуальне, але сам факт її цінності заперечувати неможна.
Інше джерело даних – професійний журнал для вебмайстрів. Знову ж, почати вивчати подобну літературу (в печатному або електронному варіанті) можна і на першому етапі підготовки. В такому разі новачку буде легше звикнути до термінології веб-розробки, зорієнтуватись в її інструментарії, відомих іменах дещо.
В разі, коли вебмайстер відкриє для себе подібний інформаційній потік по факту освоєння базової теорії, йому це допоможе в процесі підвищення вже придбаної кваліфікації. А ще – обміну корисними знаннями, навіть розповсюдженні власних напрацювань. До речі, знайти постійну роботу в відомій веб-студії через подібні джерела також можна.
[irp]